021-33926192

بلبرینگ کف گرد

برینگهای کف گرد بصورت یک طرفه و دو طرفه ساخته میشوند و تنها میتوانند بار محوری را تحمل کنند هم چنین سرعت چرخش آنها میتوانند قابل توجه باشد اجزاء این سری جدایی ناپذیرند و در نتیجه جا زدن انها راحت است چون واشر شفت واشر محفظه ساچمه و قفسه بطور جداگانه جا زده میشوند ویژگی های این بلبرینگ ها ان است که دارای دقت عملکرد بالا و ظرفیت تحمل بار زیاد میباشند .انواع بلبرینگ های کف گرد عبارتند از بلبرینگ های یا طرفه و بلبرینگ های یک طرفه با واشر بلبرینگ های دو طرفه بلبرینگ هایی که دارای واشر محفظه و نشیمنگاه کروی شکل هستند برای تصحیح خطاهای ناشی از عدم تنظیم دقیق مفیدند.

ساختار و طراحی بلبرینگ کف گرد به گونه ای است که برای تحمل بارهای محوری مناسب میباشد. از بلبرینگ کف گرد همچنین برای موقعیت دهی به شافت استفاده میشود. بلبرینگ کف گرد که در دو نوع یک ردیفه و دو ردیفه نیز تولید میشود به دلیل تفکیک پذیر بودن از قابلیت نصب آسان برخوردار است.

بلبرینگ کف گرد یک ردیفه 

بلبرینگ کف گرد یک ردیفه با ساختار خود میتواند تنها از یک سو بارهای وارد شده محوری را تحمل کند و البته نباید بار شعاعی به آن وارد گردد.

بلبرینگ کف گرد دو ردیفه

بلبرینگ کف گرد دو ردیفه در نقطه مقابل بلبرینگ های تک ردیفه قرار دارد و میتواند بارهای وارد شده محوری را از هر دو سمت تحمل کند. از جمله اجزایی که در ساخت بلبرینگ کف گرد دو طرفه استفاده میشود باید به واشر شافت با دو شیار، دو سری قفسه و ساچمه و همچنین واشر محفظه اشاره نمود. قابلیت تفکیک پذیری در بلبرینگ کف گرد دو ردیفه نیز وجود دارد و به لطف این ویژگی به راحتی قابل نصب است.

پسوند های بلبرینگ کف گرد

پسوند F: قفسه بلبرینگ از جنس فولاد ماشین کاری شده است. پسوند M: قفسه بلبرینگ از جنس برنج ماشین کاری شده میباشد. پسوند P5: دقت در ابعاد و همچنین دقت در کارکرد با کلاس استاندارد ۵. پسوند P6: این پسوند به معنای دقت کارکرد و دقت ابعاد بهتر از حالت استاندارد میباشد.

خرید بلبرینگ کف گرد

برای خرید بلبرینگ کف گرد اگر به دنبال نزدیکترین فروشگاه هستید میتوانید خرید خود را از فروشگاه های اینترنتی انجام دهید. برای خرید بلبرینگ کف گرد میتوانید با شرکت بازرگانی ظرفیان تماس حاصل کرده و هرمدل بلبرینگ را که نیاز داشتید خریداری نمایید.

فروش بلبرینگ کف گرد

فروش بلبرینگ کف گرد به صورت اینترنتی از روش های نوین فروش بلبرینگ میباشد که امروزه خریداران تمایل زیادی به استفاده از آن دارند. فروش بلبرینگ کف گرد بصورت تلفنی و یا اینترنتی نیز توسط شرکت بازرگانی ظرفیان نیز انجام میشود که البته تعرفه های در نظر گرفته شده توسط این شرکت بسیار منصفانه تر میباشد.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر