021-33926192

بلبرینگ شیار عمیق

انواع بلبرینگ شیار عمیق دارای ساختمان ساده ای هستند و استفاده و نگهداری از ان ها نیز اسان است این نوع بلبرینگ ها می توانند با سرعت های بالا گردش نموده و قادر به تحمل بارهلی محوری و شعاعی می باشند. بلبرینگ شیار عمیق بصورت یک ردیف و دو ردیف ساچمه ساخته می شود و دارای این ویژگی ها می باشد : 1.کیفیت مقاوم 2.ظرفیت تحمل بار زیاد 3.اصطکاک کم و کارکرد بدون صدا هستند این نوع بلبرینگ ها در انواع و ابعاد بسیار متنوع ساخته می شوند بلبرینگ های استاندارد برای کار برد های متداول مخصوص بلبرینگ شیار عمیق از نظر هزینه و کارکرد نیز بسیار مقرون به صرفه می باشند .

انواع بلبرینگ های شیار عمیق

بلبرینگ شیار عمیق در انواع ساده و یا با واشر و کاسه نمد ساخته می شوند که در نوع واشر دار ان پولک و یا کاسنه نمد در شیار موجود در رینگ بیرونی جای کرفته است .انواع بلبرینگ شیار عمیق که دو طرف انها واشر و یا کاسه نمد دارند با یک نوع گیریس پایه لیتیم پر شده اند که از انها بخوبی در مقابل زنگ زدگی محافظت می نماید و می توانند بین 30- الی 110- درجه سانتیگراد بکار گرفته شوند . انواع کاسه نمددار (2RS) برای تمام عمر خود گیریس دارند و نیاز به روغنکاری مجدد ندارند این بلبرینگ ها بصورت ذیل نیز ساخته می شوند . 1.بلبرینگ شیار عمیق دارای شیار در رینگ خارجی 2.شیار در رینگ خارجی بعلاوه یک رینگ در داخل شیار 3. بلبرینگ شیار عمیق با ابعاد اینچی 4. بلبرینگ های پر ساچمه 5. بلبرینگ شیار عمیق مورد استفاده در نقاله ها 6. بلبرینگ های نسوز برای در در جات حرارتی بالا  .

ابعاد بلبرینگ شیار عمیق بر اساس استاندارد جهانی ISO ساخته می شوندکه بعنوان نمونه ابعاد این نوع بلبرینگ ها در کارخانه SKF بر طبق 1981_ISO15 تولید می گردند و همچنین تلورانس ساخت انها در حد استاندارد نر مال ISO می باشد البته این نوع بلبرینگ شیار عمیق با تلورانس های دقیق تر نیز تولید می گردند که در انصورت و بعنوان مثال در کارخانه اخیر الذکر این دسته از بلبرینگ شیار عمیق را با پسوند هایی چون  p5 و p6 مشخص می نمایند .مقدار لقی داخل بلبرینگ شیار عمیق یعنی ازادی موجود بین ساچمه ها با رینگ داخلی و بیرونی عمومأ در حد استاندارد نرمال  ISO بوده که برای بلبرینگ ها بالقی کمتر یل بیشتر از نرمال تقریبأ تمام کارخانه های سازنده پسوند های C2`C3`C4 و... را بطور استاندارد پذیرفته و بکار می برند  و قفسه های بلبرینگ شیار عمیق بر حسب نوع و سری و اندازه بلبرینگ از الیاژ های متفاوتی ساخته می شوند ولی بطور خلاصه جنس قفسه ها عبارتند از : 1. قفسه فولادی 2. قفسه فایبر گلاس (فیبری) مرکب از انواع پلی امید های تقویت شده و قفسه برنجی  می باشد .  

توجه داشته باشید که تحمل حرارت انواع بلبرینگ شیار عمیق قفسه فیبری بنا به توصیه سازندگان انها حداکثر  تا 120+ درجه سانتیگراد می باشد .

بلبرینگ در انواع مختلفی تولید میشود که هر یک نیز برای نوع خاصی از دستگاه های صنعتی و یا غیر صنعتی استفاده میشوند. یکی از انواع بلبرینگ های بسیار پرکاربرد، بلبرینگ شیار عمیق است که خود نیز به دو نوع متفاوت تقسیم میشود. بلبرینگ شیار عمیق یک ردیف و دو ردیف ساچمه از انواع بلبرینگ شیار عمیق هستند. برای تولید بلبرینگ شیار عمیق از کاسه نمد در هر دو سمت آن استفاده میشود که این کاسه نمدها از جنس پلاستیک و همچنین فلز هستند.

بلبرینگ شیار عمیق یک ردیفه

شیارهای بلبرینگ شیار عمیق یک ردیفه تطابق کاملی با ساچمه ها دارند و همین تطابق باعث شده تا بلبرینگ به راحتی بتواند بارهای شعاعی و محوری را تحمل نماید. بلبرینگ شیار عمیق یک ردیفه انواع مختلفی دارد که یک نوع از بلبرینگ شیارعمیق یک ردیفه در هر دو سمت خود دارای کاسه نمد میباشد و این کاسه نمدها از گریس پر شده اند.

بلبرینگ شیار عمیق دوتایی و بلبرینگ شیار عمیق ساچمه خور

بلبرینگ شیار عمق دو تایی و همچنین بلبرینگ شیار عمیق ساچمه خور دو نوع دیگر از بلبرینگ های شیار عمیق هستند که هر یک مشخصات و کاربرد خاص خود را دارند. اگر بلبرینگ شیار عمیق نتواند بار وارد شده را تحمل کند از دو عدد بلبرینگ در کنار یکدیگر استفاده میشود که به آن بلبرینگ شیار عمیق دو تایی گفته میشود. اما بلبرینگ شیار عمیق ساچمه خور از تعداد ساچمه های بیشتری نسبت به سایر بلبرینگ ها برخوردار است و البته سرعت کمتری نیز دارد.

خرید بلبرینگ شیار عمیق

برای خرید بلبرینگ شیار عمیق نباید تنها به فروشگاه های عرضه انواع بلبرینگ مراجعه کنید بلکه شرکت های معتبری مانند شرکت بازرگانی ظرفیان نیز وجود دارند که بهترین بلبرینگ های تولید شده در سراسر جهان را بدون واسطه وارد کرده و عرضه مینمایند. با خرید بلبرینگ شیار عمیق از شرکت بازرگانی ظرفیان میتوانید بهترین برندها را تهیه نمایید.

فروش بلبرینگ شیار عمیق

فروش بلبرینگ شیار عمیق در شرکت بازرگانی ظرفیان با قیمت بسیار مناسبتری انجام میشود و تنها دلیل مناسب و منصفانه بودن قیمتها در این شرکت نیز عرضه مستقیم  و بدون واسطه میباشد. فروش بلبرینگ شیار عمیق به فروشگاه های سراسر کشور نیز با نازلترین قیمت ها توسط بازرگانی ظرفیان صورت میگیرد و در صورت تمایل به خرید میتوانید با شماره های شرکت تماس حاصل کنید.

1234578مجموع 158 محصول
1234578مجموع 158 محصول
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر